close
شهر اول
اجاره ویلا
تالار گفتمان
اجاره ویلا
کوله پشتي ريباک مدل Foundation

� آفتابی مطلوب خواهد بود. طرفین این کوله‌پشتی نیز دو جیب توری پباده سازی شده است. ابعاد این جیب‌ها به صورتی است که برای مراقبت قمقمه، بطری آب، مونوپاد و دیگر وسایل با این سایز مناسب خواهد بود. ارتفاع و پهنا این کوله‌پشتی به ترتیب 46 و 36 سانتی‌متر و ضخامت آن در صورت خالی‌بودن 11 سانتی‌متر است. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک گونه قرار گرفته می باشد تا قابلیت حمل کوله به شکل دستی را داشته باشید. پشت آن نیز دو بند قابل تنظیم وجود داراست که برای حمل به شکل کوله‌پشتی طراحی شده‌ است. این کوله پشتی با قابلیت حمل لپ‌تاپ 15.6اینچی و با داشتن پدهای ضدضربه برای دانشجویان و دانش‌آموزان سفارش نیکی است.

این دسته از کوله‌پشتی‌های «ریواکیس» بدنه‌ای بیش تر از جنس پلی‌استر و مقاوم در برابر خط‌وخش و رطوبت دارند. این محصول 425 گرم وزن داراست و ظاهر آن مشابه به یک مستطیل نسبتا باریک پباده سازی شده است. ارتفاع این کوله‌پشتی 440 میلی‌متر، پهنا آن 310 و ضخامتش 120 میلی‌متر است. در این کوله‌پشتی یک محفظه‌ی وسیع وجود دارااست که به‌وسیله‌ی زیپ دو‌طرفه باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای محافظت یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت و لوازم جانبی نظیر شارژر، ماوس، کتاب و... وجود دارد. محفظه‌ی منحصر به فرد نگهداری لپ‌تاپ در این کیف با به کار گیری از پدهای ابری، تقسیم‌بندی شده است تا بیشتراز دستگاه شما در برابر ضربه‌های ناگهانی که ممکن می باشد به بدنه آسیب برسانند، به‌خوبی محافظت کنند. جلوی این کیف، یک جیب زیپی بیرونی و یک جیب چسبی وجود دارد که می‌توانید بیشتراز آن‌ها برای محافظت گوشی موبایل، هارد اکسترنال، پاوربانک، هندزفری و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل فایده کنید. شما برای حمل لپ‌تاپ خویش با به کار گیری بیش تر از این کوله‌پشتی می‌توانید بیش تر از دو بند قابل تهیه و تنظیم که در پشت بدنه‌ی کیف قرار گرفته‌اند، استفاده کرده و آن را به ‌صورت کوله‌پشتی با خود حمل کنید؛ همینطور این قابلیت و امکان برایتان وجود داراست که کیف را با امداد بند جانور در بالای بدنه به‌صورت دستی، ملازم خویش جابه‌جا کنید.

این محصول بدنه‌ای بیشتراز جنس برزنت دارد و وزن آن 1100 گرم است. ابعاد این محصول 130 × 330 × 420 میلی‌متر میباشند و برای محافظت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی مطلوب خواهد بود. لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونیکی می باشند که علاوه بر کاربرد در محیط کار و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان مستمر کاربران هستند. البته با داخل شدن گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها همراه افراد یه خرده کمرنگ شده می باشد اما هرگز نمی‌توان تبلت و گوشی‌های هوشمند را به‌طورقطع جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون. همراه داشتن کامپیوترهای قابل‌حمل از محلی به محل دیگر، به خیال قیمت آن ها صدالبته به حافظه راحتی خود کاربر و نگهداری و محافظت بهتر بیش تر از داده ها باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهای ناشی بیش تر از حمل‌ونقل) نیازمند کیف‌هایی می باشد که برای همین فعالیت طراحی‌شده باشند. کیف‌های لپ‌تاپ دارای انواعی چون کیف‌دستی و کوله‌پشتی می‌باشند و بر اساس بزرگی صفحه‌نمایش ، دارنده اندازه‌های استانداردی می‌باشند که هنگام خرید آن‌ها می بایست در نظر گرفته شوند. این استاندارد برای این تعیین‌شده است که راحت‌تر و سریع‌تر بتوان کیف‌های دلخواه برای هر لپ‌تاپ را دسته‌بندی کرد. داشتن لایه محافظ، محلی برای مراقبت تبلت، موبایل، تجهیزات جانبی، جیب‌های داخلی و بیرونی، محلی برای محافظت اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردی میباشند که باعث تنوع، برتری و گاهی ضعف یک این موسسه یا مارک تولیدکننده این کیف‌ها است. در بالای بدنه‌ی این محصول یک بند برای حمل دستی و در پشت آن دو بند قابل تنظیم برای حمل کیف به چهره کوله پشتی وجود دارد. در جلوی آن دو جیب کوچک پباده سازی شده که می‌توانید از آنها برای مراقبت مداد و لوازم جانبی با ابعاد کوچک استفاده کنید. همچنین در این محصول فضایی برای محافظت یک تبلت یا این که آی‌پد هم وجود دارد تا خیالتان بابت مراقبت بیشتراز آن نیز راحت باشد.


کوله‌های لپ‌تاپی که فضای متعددی دارند، علاوه‌بر مراقبت و حمل لپ‌تاپ‌ها، می توانند برای مصارف روزانه کاربران نیز به فعالیت روند. با رایج‌شدن به کار گیری از تبلت‌ها، داشتن محلی برای مراقبت تبلت نیز بخشی از ویژگی‌هایی می باشد که در هنگام گزینش کیف‌های لپ‌تاپ موردتوجه قرار می‌گیرند. کوله پشتی «کیس لاجیک» ازجمله برندهایی هست که همواره کیف‌های باکیفیتی برای لپ‌تاپ، دوربین و تبلت‌ها ایجاد کرده است. دسته «Ibira Ibir-115» یک کوله‌ی جمع‌وجور است. وزن آن صرفا 520 گرم است؛ اما فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فضای کلی کوله دربرگیرنده دو محفظه‌ی وسیع است. محفظه‌ی جلویی، شامل جیب‌های داخلی برای حفظ گوشی موبایل و امکانات جانبی کوچک است. محفظه‌ی پشتی، فضایی برای نگهداری لپ‌تاپ 15 تا 16 اینچی دارد؛ البته می‌توان از این فضا برای نگهداری خرقه و لوازم شخصی نیز به کار گیری کرد. یک جیب برای آی‌پد در این نصیب وجود دارد. در جلوی کوله، زیپی عمودی دوخته ‌شده هست که بیشتراز طریق آن می‌توان به محفظه‌ی جلویی دست پیدا کرد. در پشت کوله هم یک جیب کوچک برای حفظ پول و کارت‌شناسایی دوخته ‌شده است. این جیب خیلی بارز نمی باشد و می‌تواند محلی امن برای حفظ اشیای گران‌بها باشد.

مدل «FCLT6600» بیش تر از محرمانه محصول ها «فوروارد» برای نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ پباده سازی شده است. جنس این کوله‌پشتی بیشتراز برزنت ضدآب هست تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، از دستگاه شما در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی مراقبت کند. این دسته 900 گرم وزن دارد و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 45، عرض آن 35 و ضخامتش 23 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4اینچی پباده سازی شده می‌باشد و ولی قابلیت نگهداری بیشتراز دستگاه‌های 15.6اینچی را هم دارد. داخل این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای مراقبت لپ‌تاپ پباده سازی شده که با به کار گیری بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش باعث می‌شود، دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم مراقبت شده و زخم کمتری ببیند؛ همینطور محلی برای قرارگیری انواع تبلت‌ها وجود دارد. داخل این محفظه، فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی نیاز دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و... وجود دارد. گفتنی می‌باشد کوله‌پشتی FCLT6600 دارای یک درگاه USB و یک جک 3.5میلی‌متری است. به همپا این کوله یک عدد کابل 3.5میلی‌متری برای انتقال صدا و یک کابل USB برای متصل‌کردن پاوربانک وجود دارد. این کیف بیشتراز جیب‌های متعددی برای محافظت لوازم واجب به صورت جداگانه برخوردار هست که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته هست و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به چهره کوله‌پشتی وجود دارد. در نصیب پشت کوله، پدهای ضدتعریق طراحی شده است؛ همینطور فرم جلیقه‌ای بندها سبب ساز راحتی طولانی تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت»مدل «Drake»برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی دلخواه است و دارنده بدنه‌ی ضد اب و مقاوم با طول عمر بالا است.این کوله‌پشتی دارنده 600گرم وزن و ابعاد 470 × 315 × 145میلی‌متر می باشد و دارنده محفظه‌ی نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت است و همینطور در قسمت میانی جایگاهی دلخواه برای اسناد ومدارک دارد. Drakeدسته هایی قابل تنظیم با ارتفاع قدمت بالا برای حمل کوله‌پشتی دارد و جیب‌هایی مناسب برای نگه‌داری لوازم جانبی دارد.کوله‌پشتی پرومیتDrake دارنده زیپ دسترسی سریع به وسایل داخل کیف است در کنار کوله‌پشتی و زیپ هایی سفت و امن داراست و در نصیب جلویی کوله‌پشتی یک جیب برای نگه داری وسایل فردی و گوشی موبایل وجود دارد.پس در شرایطی‌که میخواهید از لپ‌تاپ و تبلت خویش محافظت فرمائید و مدارک و وسایل فردی را همپا خود داشته باشید کوله‌پشتی Drakeرا به شما پیشنهاد می دهیم.

کوله پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» مدل «Zest» دلخواه برای لپ‌تاپ های 15.4 اینچی است . این کوله پشتی علاوه‌بر محفظه لپ‌تاپ دارنده محفظه تبلت نیز موجود است و می‌توانید تبلتتان را نیز همراه خود داشته باشید. در این کوله پشتی جایگاهی مناسب برای اسناد وجود دارد؛ هم‌چنین دارنده زیپ‌های محکم و امن هست که سبب می شود نگران گم شدن وسایل خود نباشید. این کوله‌پشتی دارنده بدنه‌ای ضد‌آب است که بیشتراز خیس شدن و آسیب رسیدن به وسایلتان پرهیز می‌کند. Zest دارنده دسته‌های قابل تهیه و مقاوم، با طول قدمت بالاست. این محصول جادار بوده و دارنده یک جیب در پشت آن است. در صورتیکه به دنبال گیفی باکیفیت و جادار هستید؛ کوله پشتی لپتاپ «پرومیت» گونه «Zest» را به شما توصیه می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ «جی بگ» مدل «Functional3» به چهره عمودی برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی ساخت شده که این امکان را مهیا می کند که لپ‌تاپ هود را به شکل عموی در محفظه‌ی اختصاصی آن قرار دهید تا دسترسی به آن راحت‌تر باشد.جی بگ Functional3،با740گرم وزن و ابعاد 70×310×410 قابلیت حمل به صورت دستی،رودوشی و کوله‌پشتی را دارد که حمل کیف را آسان‌تر می‌کند.محفظه‌ی مناسب تبلت و لوازم جانبی و رده مطلوب برای قرار به چنگ آوردن هارد اکسترنال و مدارک این کیف را بیشتراز سایر کیف ها متمایز می‌نماید و رنگ‌بندی متنوع آن دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.پس در شرایطی‌که در ادامه یک کیف هستید که لپ‌تاپ،تبلت و لوازم جانبی آن را به همراه اسناد و مادرک حمل کنید،Functional3 برای شما دلخواه است.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» نوع «Doric»دارای 900گرم وزن و مناسب برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی میباشد و دارای ابعاد 280 × 145 × 460میلی‌متراست ومحفظه‌ای برای نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارد.کوله‌پشتی Doricدو جیب در طرفین و جیب‌هایی بیرونی در جلوی کیف دارد که می‌توانید لوازم فردی خویش مانند هندزفری ،هارداکسترنال و ... را در این جیب ها قرار دهید.Doricدارای زیپ های سفت و امن و مدل های محکم و قابل تهیه باطول عمر بالا است.این کوله‌پشتی علاوه بر محفظه نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارای قسمتی در میانه کوله می باشد که جایگاهی دلخواه برای قرار دادن اسناد وکتاب و همینطور جایگاهی برای لوازم جانبی مثل شارژر و موس می‌باشد و درقسمت پشت کوله‌پشتی پد‌هایی دارد که سبب ساز گردش جریان هوا و مانع بیش تر از تعریق بدن می‌شود.این کوله پشتی دارای یک جیب در قسمت جلویی کوله‌پشتی میباشد که برای دسترسی پرسرعت به کیف است.


کوله‌پشتی «امریکن توریستر» دسته «CITI-PRO CT07» طوری ساخته شده که مناسب انواع لپ‌تاپ‌ها باشد و حداکثر اندازه‌ای که در آن جای می‌گیرد لپ‌تاپ 14 اینچی است. همچنین کاوری برای لپ‌تاپ وجود داراست که هیچ نگرانی بابت ایجاد خط و خش روی آن وجود نداشته باشد. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 بیش تر از نایلون مقاوم ساخته شده که در برابر قطرات آب مقاوم است. محفظه‌ی مهم آن دربرگیرنده محل حفظ لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی مربوط به آن مثل شارژر، هارد اکسترنال و پاوربانک است. لپ‌تاپی که در آن قرار می‌گیرد با بند چسبی سفت می‌شود. بنابراین در حالتی‌که کوله‌پشتی را جا به جا فرمائید از محل مخصوص خویش بیرون نمی‌شود. در نصیب جلویی این کوله‌پشتی امریکن توریستر سه جیب زیپی وجود داراست که محل مناسبی برای وسایل کوچک مثل گوشی موبایل، عینک، دفترچه یادداشت و لوازم‌تحریر است. این جیب‌های کوچک باعث می گردند وسایل خویش را به‌سرعت بیابید. گفتنی هست روی این کوله‌پشتی محلی برای عبور کابل هندزفری وجود دارد. در طرفین آن دو جیب توری وجود داراست که محل مناسبی برای بطری آب و قمقمه است. در قسمت پشت آن نیز پدهایی تعبیه شده‌اند که از تعریق و خستگی تا حد امکان پرهیز می‌کنند. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 دو بند تهیه شدنی و دسته‌ای نرم برای حمل دستی دارد که در طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. این کوله‌پشتی جادار و مقاوم گزینه مناسبی برای افرادی هست که تعداد وسایل کوچکشان فراوان هست و تمایل دارا هستند با خیالی آسوده در تحت باران و برف آن را حمل کنند.

با جور «FCLT6633» بیشتراز خصوصی محصولات «فوروارد» هیچ نگرانی برای مراقبت بیشتراز دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها نداشته باشید. این کوله پشتی با استفاده از برزنت ضد آب ساخته شده تا علاوه بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیشتراز لپ‌تاپ در برابر رطوبت و قطرات آب هم به خیر محافظت کند. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی پباده سازی شده و ولی قابلیت حفظ از دستگاه‌های 15.6 اینچی را نیز خواهد داشت. این نوع 1150 گرم وزن دارااست و نحوه باز و بسته شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 49 سانتی‌متر، عرض کوله 32 سانتی‌متر و ضخامتش هم 20 سانتی‌متر است. در کوله‌پشتی FCLT6633 یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود دارااست که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. درون این محفظه، فضایی برای مراقبت از یک لپ‌تاپ پباده سازی شده که با به کار گیری بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش باعث میگردد دستگاه علاوه بر خط‌وخش در برابر ضربه‌ها نیز نگهداری شده و زخم کمتری به آن وارد شود. همچنین درون این محفظه، فضای کافی برای محافظت بیشتراز لوازم جانبی مسئله موردنیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

کوله پشتي شهر چرم مدل 1719 کیف از جیب‌های متعددی برای نگهداری لوازم حتمی به صورت جداگانه برخوردار میباشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته و پشت آن نیز دو بند قابل تنظیم برای حمل به شکل کوله پشتی وجود دارد. فرم جلیقه‌ای بندها سبب راحتی بیش تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» نوع « Urbaner-BP» درابعاد305 × 165 × 450 میلی‌متر ،برای لپ‌تاپ های 15.6 اینچی پباده سازی شده و دارنده 630گرم وزن است. کوله پشتی ضد اب Urbaner-BP ،محفظ�:: برچسب ها : کوله پشتی , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ellington Sonne
ت : سه شنبه 19 دی 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر