close
شهر اول
اجاره ویلا
تالار گفتمان
اجاره ویلا
کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای مراقبت یک تبلت یا این که آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ طراحی شده است. همینطور داخل یکی از دیگر بیش تر از این جیب‌ها چند جیب کوچک‌تر هم وجود داراست که می‌توانید از آن ها برای محافظت کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، مدل کلید و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل فایده بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا از کمردرد و تعرق کمر کاربر توقف ‌کند. دسته‌ی سفت موجود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همینطور در پشت آن دو بند قابل تنظیم کوله‌پشتی هم وجود دارد که امکان حمل کیف به‌ صورت کوله را برای شما آماده می‌کند. این محصول برای حفظ و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی همراه با لوازم جانبی بیشتراز قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» دسته «CAT-112» دارنده ابعادی مناسب لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خویش دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیشتراز درون کیف به چهره کابل ادامه دارا هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب می شود شما بتوانید گوشی موبایل خویش را وقتی که خارج بیشتراز کیف هست شارژ نمائید و با هدفون یا هندزفری خویش به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ می باشد گوش دهید. این محفظه بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده میباشد و این سلول‌ها می‌توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع نمایند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب اصلی بزرگ در این کوله‌پشتی تعبیه شده میباشد و به غیر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک نیز در جلو آن دیده می‌شود. محفظه منحصربه‌فرد لپ ‌تاپ در جیب وسیع عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی سفت می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری بیش تر از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می‌باشد این کاور دارنده کاوری برای حفاظت در هنگام باران میباشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» نوع 8165، دو محفظه وسیع زیپی دارد که فضای کافی برای محافظت تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی داراست و نمای روبرویی ظاهری بی آلایش بیش تر از کنار هم قرار تصاحب کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 از خصوصی «Narita» محصول ها ریوا کیس میباشد و مثل طولانی تر کیف‌ها بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم میباشد و چنانچه از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر پهنا و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله شامل دو بخش مجزا و چسبیده به نیز می باشد که بوسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب وسیع برای محافظت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی هم ‌محلی برای مراقبت لپ‌تاپ دارااست که میتواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این قسمت پوششی ضخیم دارد تا بیشتراز لپ‌تاپ در برابر ضربه محافظت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده می‌باشد که محلی برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. البته بیرون کوله؛ در نصیب جلویی تنها یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین هم دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و ... چشم می‌شود. در قسمت پشت، پد نرمی دوخته شده می باشد که نیز تعرق را کاهش می هد و هم به ملازم بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در قسمت بالایی هم دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده هست که در هنگام مایحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به فعالیت می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» نوع «ALX3035» فضای امنی برای حفظ لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی دارااست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران از دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله بیشتراز برزنت ضد آب ساخته شده هست و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله دربرگیرنده دو بخش مهم می‌شود. محفظه‌هایی وسیع که برای حفظ لپ‌تاپ تهیه و تنظیم شده میباشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. اما جیب‌های بیرونی هم بخش دیگری هستند. در قسمت جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارد که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارند و طول هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله هست و درونشان جیب‌های دیگری برای مراقبت کارت، مداد و اقلام کوچکی مانند آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای مراقبت بطری آب یا قمقمه‌های کوچک به نصیب جانبی کوله دوخته شده است. کوله پشتي ال سي مدل 2021 که برای محافظت لپ‌تاپ در لحاظ گرفته شده است، پوششی بیش تر از سلول‌های هوا (همان Aircell) دارااست که می تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها محافظت کند. در کنار آن جیبی نیز برای حفظ تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای محافظت هدفون در لحاظ گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی دارااست به گردش آزادانه هوا امداد می کند و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. درصورتی که سازه بر شرایط کار یا این که تحصیلتان موردنیاز دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های زیادی حمل کنید، یا موقعیت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله تعیین هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي سوای در نظر گرفتن دستگاه در درون آن 650 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي مناسب خواهد بود. اين گونه بیش تر از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي بیش تر از جنس پلي استر و ضد آب دارند. ارتفاع آن ها 43 سانتي‌متر، پهنا اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این مجموعه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه شیوه دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي موجود در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و غیر وابسته شدن بیشتراز بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در شکل نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آنها را باطن جيب زيپي جان دار در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارااست که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارد که مي‌توانيد از آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خود به کار گیری کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي وسیع و تعدادي جيب کوچک‌تر در باطن آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیش تر از اين قبيل را قرار داده و با خود حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي هم در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را درون آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آنان دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مطلوب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارای محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارنده جیب‌های داخلی متعددی برای نگهداری لوازم جانبی است. در نصیب جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما آماده می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما مهیا می‌کند. روی بدنه آن برند لکسین حک‌شده و ادغام رنگ‌بندی و ظاهر معمولی آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواقعی می باشند که می‌توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. بیشتراز طرفی یک لپ‌تاپ میتواند دارای لوازم جانبی دیگری نظیر ماوس، هارداکسترنال و یک‌سری مورد دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با اندازه آن را تهیه و تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» مدل 8125 بیش تر از پلی‌استر ساخته شده می‌باشد و ابزاری مناسب برای حمل و حفظ بیشتراز لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای محافظت لپ‌تاپ، تبلت و چند جیب کوچک و گران قدر برای نگهداری لوازم ریزودرشت و امکانات جانبی دارد. این کوله بیشتراز محرمانه «Narita» تولیدها ریوا کیس است که همچون دیگر تولیدها این شرکت، بیشتراز کیفیت، زیبایی و تداوم بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله بیشتراز پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن دارااست و بیش تر از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر پهنا و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله دربرگیرنده یک بخش می باشد و چند جیب کوچک و گران قدر داخلی و فرنگی دارد. باطن کوله محلی برای محافظت لپ‌تاپ وجود داراست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه مراقبت می‌کند. همچنین جیبی نیز برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این قسمت دیده می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری از فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. ولی بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود داراست که برای مراقبت بطری آب، شارژر همراه، مداد یا مثل آنان مطلوب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده می‌باشد و یک جیب زیپی کوچک برای محافظت پول یا مدارک شناسایی وجود دارد. همینطور روی بند کوله‌پشتی هم جیب برای حفظ گوشی موبایل یا دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی معمولی و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این فرمان می‌تواند توجه افرادی که از زرق‌وبرق و طرح‌های به هم ریخته دوری می‌نمایند را به خویش جلب کند.


کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» نوع «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارد و نصیب داخلی آن یکسری جیب دارااست که می‌توانید لوازم مورد نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی میباشد این کیف در شرایطی‌که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی را دارااست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و... هستند. این کیف بیش تر از بندی رودوشی بهره‌مند است که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، هم قابلیت تهیه و تنظیم دارد و هم می‌توانید آن را بیشتراز کیف جدا کنید. در نصیب بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارااست و این نوع مانند بند رودوشی دارای قسمتی پهن می باشد تا کیف بهتر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار از پلی‌استر ساخته شده میباشد و جیب‌های اساسی آن بیش تر از رویه زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصربه‌فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده می‌باشد و این پوشش از واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ پرهیز می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» نوع «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و فارغ از درنظرگرفتن لوازم داخل آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر عرض و 41 سانتی‌متر طول دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی می‌باشد و به‌سادگی باز خواهد شد. در این جور یک محفظه‌ی با اهمیت وجود دارااست که برای حفظ از لپ‌تاپ 15اینچی شما مطلوب است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای نگهداری بیش تر از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد. در این مدل بیشتراز کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی هم برای مراقبت از لوازم جانبی نظیر هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های مهم یک جیب زیپی کوچک هم جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ با فایده بیشتراز پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا بیشتراز لپ‌تاپ به‌خوبی نگهداری شود. در این جور یک بند رودوشی قابل تهیه و تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با فایده بیش تر از این بند می‌توانید کیف را به شکل رودوشی یار و همدم خویش داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن هم دو گونه قرار گرفته تا از آنان برای حمل کیف به صورت دستی به کار گیری کنید؛ همچنین این گونه دو بند کوله پشتی نیز دارد تا در چهره موردنیاز امکان حمل کیف به شکل کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي هستند که علاوه بر کاربرد در محيط فعالیت و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، از همراهان هميشگي کاربران هستند. اما با آمدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد کمي کمرنگ شده هست اما هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیشتراز محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آنان و صدالبته به خاطر راحتي خود کاربر و حفظ و نگهداري خوب تر از اطلاعات درون آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي بیشتراز حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي است که براي همين عمل طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي می باشند و بر اساس بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي می باشند که هنگام خريد آنان بايد در حیث گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده است که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي مطلوب براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي هستند که منجر تنوع، برتري و گاهي ضعف يک این مجموعه يا برند توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» مدل «ALX098» دلخواه لپ:: برچسب ها : کوله پشتی , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ellington Sonne
ت : سه شنبه 19 دی 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر